Sleva 5% při registraci.

Cordyceps sinensis CS-4 Great Health (30% polysacharidů), 100 tobolek (500mg tobolky)

Cordyceps sinensis CS-4 nebo-li Housenice čínská je vzácný druh houby a je využívána v tradiční čínské medicíně. Roste vysoko v nadmořských výškách a pochází z Tibetu a Nepálu. Tato houba je díky vysokému obsahu bílkovin, aminokyselin a vitamínů hojně využívána vrcholovými sportovci.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Skladem
Kód: 2476-CORDYCEPS 30 GREAT HEALTH
Značka: Great Health
489 Kč –0 % 488 Kč
Kategorie: Produkty
Cordyceps CS-4
489 Kč –0 %

Cordyceps sinensis CS-4 nebo-li Housenice čínská je vzácný druh houby a je využívána v tradiční čínské medicíně. Roste vysoko v nadmořských výškách a pochází z Tibetu a Nepálu. Tato houba je díky vysokému obsahu bílkovin, aminokyselin, vitamínů a minerálů hojně využívána vrcholovými sportovci.

Cordyceps sinensis CS-4 značky Great Health je vysoce kvalitní přírodní doplněk stravy, který obsahuje extrakt Cordyceps sinensis s podílem 30% polysacharidů, a je velice žádaným produktem.

 

 

Složení v jedné kapsli:

Cordyceps sinensis CS-4 (30% polysacharidů) - 500mg

Transparentní (HPMC) tobolka, vhodná pro vegany.

Doporučené dávkování: 

2-3 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Obsah baleni:

100 cps.

Vyrobeno v České republice.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.

Zpět do obchodu